OUR PRODUCTS

Naše produkty

Brigadeiros Brazilian Sweets prináša na Slovensko jedinečný a originálny produkt, ktorý príjemne prekvapí svojou zamatovou textúrou, fantastickou chuťou a príjemným vzhľadom.

Brigadeiro je najobľúbenejším „dezertom“ Brazílie. Nie je to bonbón, truffle, karamel, fudge či cupcake… je to jednoducho Brigadeiro! Tento dezert sa podáva na všetkých oslavách ako sú narodeninové oslavy, svadby a kedykoľvek, keď sa stretnú priatelia , pretože brigadeiro pre Brazílčanov znamená ŠŤASTIE. Zo severu na juh Brazílie je to ich národná vášeň!

Potešte svojich hostí touto autentickou a lahodnou ručne vyrábanou pochúťkou.

Pre objednávky nás prosím kontaktujte na:
Email: juanjosc8.sg-host.com@gmail.com
Tel. & Whatsapp: +421 910 222 440


Brigadeiros

Brigadeiro je robené ručne a vznikne uvarením sladkého kondenzovaného mlieka, masla a kakaa. Nakoniec je obalené v čokoládovom alebo inom posype. Môže mať veľa príchutí: mliečna čokoláda, horká čokoláda, káva, kokos, čili, arašidy, jahoda, marakuja a iné. Ako také brigadeiro neobsahuje lepok. Lepok môže byť obsiahnutý v posype. V prípade, že si prajete mať istotu, napíšte nám.

Brigadeiros sortiment

Brigadeiro shots (Brigishots)

Brigadeiro shots (tzv. “brigishots”), sú krémové brigadeiros zmiešané s obľúbeným svetovo známym alkoholom v poháriku z horkej belgickej čokolády Callebaut. Čokoláda a alkohol tvoria ideálny pár, ktorý tvorí niečo výnimočné.


Palha brasileira

Zákusok Palha brasileira (tiež známa ako palha italiana) v kombinácii krémového brigadeira s keksíkmi a citrónom vytvára dokonalý a osviežujúci žážitok.


Veľkonočné vajce

Brazílske veľkonočné vajce je vyrobené z belgickej čokolády Callebaut a naplnené krémovým brigadeiro krémom s mliečnou, bielou alebo Ruby čokoládou. Toto veľkonočné vajce môže byť originálnym darčekom pre Vašich blízkych.


Minicups

Brigadeiro minicups sú poháriky plnené brigadeiro-krémom s bielou belgickou čokoládou a čerstvým ovocím, kde kyslosť ovocia vyvažuje sladkosť brigadeiro krému.